PREDAJ AUTENTICKÝCH PARFÉMOV A ICH ODSTREKY

Vyskúšali by ste parfém ale malá vzorka pre Vás nestačí na poriadne odksúšanie a menšie balenie parfémov sú príliž drahé? Máme pre Vás riešenie. Ponúkame na predaj 10 mililitrové odstreky v kvalitnom sklenenom flakóne s rozprašovačom a s alumíniovým púzdrom. 160-180 streky Vám úplne vystačia na dôkladné  preskúšanie pred kúpou veľkého balenia, alebo môžete vyskúšať každý mesiac niečo nové a tak prejsť k tomu aby ste boli znudený jedného parfému. Ak radi skúšate nové parfémy každý mesiac a radi používáte niečo nové často, naše odstreky Vám urobia radosť. Odstrekový flakón so skvelým dizajnom je vhodný aj ako darček :)

Často kladené otázky

Čo je odstrek - Odstrek je väčšia vzorka odstrieknutý z originálného parfému do prázdného flakóna. Produkt objednaný z nášho eshopu je originálny parfém v našich kvalitných flakónoch.

Ako môžem zaplatiť - Ponúkame viac variácií na zaplatenie objednaného tovaru. Zaplatiť môžete Kartou Online, Prevodom na účet a Dobierkou.

Ako rýchlo dostanem objednaný tovar - Tovar objednaný do 12:00 posielame ešte v ten istý deň. Tovar objednaný po 12:00 bude poslaný druhý pracovný deň. Objednaný tovar bude doručený s vybranou metódou doručenia. 

Ponúkame 

  • Kuriérsku službu DPD : Doručenie zvyčajne do 24 hodín.
  • Slovenskú poštu - Doporučený balík 1. triedy so sledovaním : 1-2 dní.